Technológia mobilných domov

V tejto sekcii nájdete všetko potrebné o mobilných domoch a drevostavbách: aké technológie využívame, informácie ohľadne dopravy, životnosti, …

Ako prebieha výroba našich mobilných domov a modulov?

Spoločnosť Mobile Point a.s. má k dispozícii jedny z najmodernejších výrobných hál v regióne Strednej a Východnej Európy. Naša spoločnosť spolupracuje s najvýznamnejšími hráčmi na trhu drevostavieb v Česku, čím má aj prístup k najmodernejším technologickým linkám s vyškolenými pracovníkmi. Vďaka tomuto rozloženiu sme schopní v rámci Českej republiky zabezpečiť vhodné pokrytie bez vysokých nákladov na dopravu modulov. Momentálne tiež prebieha rokovanie o zriadení novej linky v blízkosti Prahy.

Pre Rastúci dopyt zo Slovenka sa rozhodli prísť aj na Slovenský trh pod názvom “Mobile Point Slovakia”. Veríme že naše dlhodobé skúsenosti a množstvo realizácii Nám pomôžu aj na Slovensku. Staviame hlavne na kvalitu a preto dávame na naše domy až 50 rokov záruku. Spokojnosť zákazníkov je pre Náš najdôležitejšia samozrejme za dobru cenu.

Podľa špecifikácie zákazky je možné vyrobiť modul v stave hrubej stavby bez povrchových úprav alebo kompletne zariadený s dodávkou „na kľúč“. Keďže máme skúsenosti, že nie všetky lokality sú prístupné bez dopravných problémov, máme systém výroby rozpracovaný aj pre dodávanie modulov v rozobratom stave po stenových dielcoch. Na stavenisku je potom zaistená našimi pracovníkmi spoľahlivá montáž so splnením rovnakých parametrov ako z výrobnej linky.

Fotografie z výroby:

z-vyroby